До пропаганди РФ може залучити іноземні ЗМІ, – ГУР

18 Травня, 2022

Вчора Головне управління розвідки України повідомило громадськості про ймовірні інформаційні провокації, які можуть бути пов’язані з іноземними ЗМІ.

Як йдеться у повідомленні, Росія може залучити до пропаганди ряд світових ЗМІ та окремих європейських журналістів. Це пов’язують з тим, що світова спільнота більше не вірить інформації, яка надходить ізсередини країни-агресора.

За даними розвідки, Росія зараз готує прес-тур іноземних журналістів на тимчасово окуповані території України. Начебто у департаменті інформації та масових комунікацій Міноборони РФ планують показати представникам ЗМІ зруйнований Маріуполь та звинуватити Україну в руйнуванні міста та масових вбивствах мирного населення. Щоб, так би мовити, локшина була смачнішою, машина пропаганди вже завезла в Маріуполь уламки українських боєприпасів, які зібрала по всій окупованій частині Донецької області. “Прес-тур”, імовірно, триватиме з 18 по 21 травня. За інформацією від ГУР, з Донецька та Горлівки готуються звезти “місцевих очевидців”, що розповідатимуть журналістам про жахливі побачені на власні очі злочини, скоєні захисниками Маріуполя.

Знищений рашистами Маріуполь

 

Для участі в масштабному “прес-турі” також планується залучити представників ЗМІ з Білорусі, Болгарії, Індії, Венесуели, Франції, США, ФРН, КНР, ОАЕ, Греції та Японії. Передбачається, що журналістська група виїде з Ростова-на-Дону та, окрім Маріуполя, відвідає Херсон, Нову Каховку, Скадовськ, Армянськ та Донецьк, де запланована зустріч з маріонеткою Кремля Денисом Пушиліним.

Д. Пушилін

 

ГУР застерігає іноземних журналістів про плани РФ зробити їх співучасниками в створенні та поширенні фейків та нагадує про кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України і проникнення на територію незалежної держави.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram