Доба у Кам’янському пройшла спокійно – міський голова (відео) 06 Березня, 2022 | Новини | Юлія Facebook Twitter Viber Telegram Messenger Threads CopyCopied Міський голова Андрій Білоусов записав щоденне ранкове звернення до кам’янчан. Відзначив, що доба у місті пройшла спокійно і подякував за згуртованість. Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram Це може вас зацікавити Кам’янські освітяни та школярі передали 57-му автівку на передову У Кам’янському районі поліція розшукує 14-річну Діану Баришеву "Укрзалізниця" збільшує число дитячих вагонів Андрій Білоусов розповів про безпекову ситуацію та роботу Мобільного ЦНАПу Не зміг здолати наслідки важких поранень: помер захисник із Кам’янського Ігор Зюзь У Кам’янському поліція та ДСНС провели спільний рейд на місцевих водоймах У Кам’янському Ліцей №20 провів своїх випускників У Кам’янському відновив роботу популярний кінотеатр просто неба Мультфільм "Стрибунці" та попкорн: у кам’янському Розарії продовжують серію літніх кінопоказів