![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/123-6.jpg)
Домашні пологи двійні: неймовірна історія медиків Кам’янського
У суботу 9 грудня о 13:15 до центральної оперативної диспетчерської 103 надійшов виклик із м. Камʼянське про другі пологи у 30-ти літньої жінки.
На виклик терміново виїхала бригада Камʼянської станції Центральної підстанції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у складі фельдшера Мареніченко Наталії, молодшої медичної сестри Савєлій Наталії і водія Успенського Андрія.
По прибуттю застали жінку в пологах: прорізалась головка. Прийняли швидко пологи і виявилось, що народжується ще друга дитина (про це було невідомо, так як жінка не стояла на обліку).
Пологи були прийняті без ускладнень, оброблена пуповина, і малюки з мамою підготовлені до транспортування. Новонародженими виявились 2 здорових, доношених хлопчика. Мама і немовлята госпіталізовані до пологового будинку №9. м. Камʼянське.
“Бригада відпрацювала відмінно, молодці. Дякуємо вам. Мамі і діткам Мирного неба!” – написала Лариса Биданцева на своїй сторінці у Facebook.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/e54d963f-8061-4028-a514-ccc59c018449_16-9-discover-aspect-ratio_default_0-768x432.webp)
Такі дві різні функції: у Валенсії використовують кладовища для виробництва енергії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258272660733944650_y-768x512.jpg)
Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з бійцями батальйону «Argo»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-45-e1721988771315-768x612.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 27 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)
На воді відпочивай із розумом: у Кам’янському рятувальники провели рейд
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages_1309097467__2__1300x820_f3f7e104cf4bf4ea0b662e40c8b77cab_1200x675-768x432.jpg)