• UA
 • RU
 • Дві кам’янчанки отримали почесне звання «Мати-героїня»

  29 Травня, 2024

  Сьогодні, 29 травня, провів чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного були включені 89 питань.

  На початку засідання вручив двом кам’янчанкам нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання «Мати-героїня». За материнську стійкість, терпіння та виховання гідних громадян державні нагороди отримали Оченкова Альбіна Миколаївна та Сокуренко Тетяна Іванівна.

  Далі заслухали звіт департаменту фінансів міської ради про виконання бюджету територіальної громади у І кварталі 2024 року. Зокрема, доходи бюджету склали 705 852,6 тис.грн, що становить 93,2% від плану. Також взято до відома доповідь департаменту екології та природних ресурсів про екологічний стан та хід виконання Екологічної програми Кам’янської міської територіальної громади на 2022–2025 роки.

  Рішенням виконкому затверджено перелік заходів щодо організації влітку оздоровлення та відпочинку дітей у заміських, позаміських дитячих закладах оздоровлення та закладах відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста.

  Затверджено порядок надання послуг безоплатного зубного протезування, учасникам АТО/ООС та заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України за рахунок коштів міського бюджету. Зазначені послуги надаватиме Центр первинної медико-санітарної допомоги №3.

  Схвалили рішення комісії щодо надання компенсації ще 2 містянам, майно яких було знищено/пошкоджено внаслідок ворожої атаки 29 березня, та яка виплачуватиметься через державну програму «єВідновлення». Стосовно допомоги з міського бюджету, то її вже отримали усі постраждалі, які надали необхідний пакет документів.

  Розглянуто низку питань, підготовлених службою у справах дітей, які стосувалися надання дітям статусу постраждалих внаслідок воєнних дій, надання статусу дитини-сироти тощо.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій

  Про ситуацію в місті станом на ранок 19 червня інформував Кам’янський міський голова Андрій Білоусов....

  Кам’янське попрощається з полеглим захисником Денисом Назаренком

  1️6 червня поблизу населеного пункту Липці на Харківщині під час виконання бойового завдання загинув старший...

  Рвані рани, переломи та забої: на Дніпропетровщині маршрутка зіткнулася з фурою

  Аварія сталася вранці 24 червня у Металургійному районі міста Кривий Ріг. Маршрутка “ГАЗель”, що була...

  У Кам’янському презентували електронну книгу пам’яті

  В осередку громадської організації «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське» відбулася презентація електронної книги пам’яті, яка...

  Ювілейний 45-й театральний сезон в театрі Кам’янського відкриється Міжнародним фестивалем

  Добігає до кінця поточний театральний сезон в Академічному музично-драматичному театру ім. Лесі Українки. Попри війну...