![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/img_2627-scaled.jpg)
Екскурсія до телебачення Кам’янського
Зацікавленні обличчя, палаючі очі та десятки посмішок – так розпочався ранок дітей-переселенців. 28 квітня відбулась заключна зустріч у рамках проєкту «МолодьUA». Організатором виступила Молодіжна рада міста за сприянням управління молоді та спорту, департаменту соціальних послуг міської ради, ГО «Фонд розвитку Кам’янського» та за підтримки міського голови Андрія Білоусова.
Діти слідкували за кожним рухом операторів та монтажерів, ведучого новин та журналіста. Дівчинка Поліна зізналась нам, що їй сподобалось:
«Мені найбільше сподобалось, як редагували відео. Як у справжній телестудії. «…» Роль журналіста я хотіла б спробувати на собі.»
Директор телеканалу Катерина Узунова розповіла нашим гостям тонкощі телевізійного процесу.
«Люди, які приїхали до Кам’янського повинні відчувати нашу допомогу і підтримку «…» І в подальшому наш телеканал із задоволенням буде приймати участь у таких проектах, адже вони дуже важливі», – наголосила директор каналу.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/img_2529-scaled.jpg)
Молодь на власні очі побачила як відбуваються зйомки передач. І найголовніше – кожен бажаючий спробував себе у ролі телевізійника. Наприклад, начитали запропоновані тексти і на власному досвіді зрозуміли складнощі роботи диктора.
Представники Молодіжної ради обіцяють ще багато заходів для підростаючого покоління. За подальшими новинами слідкуйте на нашому сайті.
Повний фотозвіт:
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3b0p8kiwabs5zzh-768x512.png)
Наука у розробці футбольного м’яча
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1e909n32018ci3hgimi11735ci1k-768x432.jpg)
23 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/policziya-768x388.jpg)
У Кривому Розі знайшли тіло людини без ніг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_20-04-29-2-e1721654010247-768x737.jpg)
Майже кожного дня у пожежах заживо гинуть дикі тварини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_07-34-38-768x512.jpg)