![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/czymbal.jpg)
Фігуристка з Кам’янського у складі української збірної змагається на чемпіонаті Європи
Із 28 серпня по 9 вересня в італійському містечку Понте ді Леньо проходить европейська континентальна першість з фігурного катання на роликових ковзанах – чемпіонат Європи-2023.
Українська національна команда має цього року велике представництво в багатьох дисциплінах. Серед спортсменів – багаторазова українська чемпіонка, вихованка Академії роликового спорту Кам’янського Вікторія Цимбал. Дівчина представляє нашу країну в категорії Senior Ladies Solo Dance. Про це повідомила її тренер Тамара Цимбал.
«Для Вікторії – це дебют, адже вперше міжнародна федерація WORLD SKATE допустила до змагань в цій категорії спортсменів на інлайн-роликових ковзанах, – розповіла тренер. – Вікторія та Академія роликового спорту висловлює щиру подяку за всебічну підтримку в організації поїздки та підготовки до цього турніру особисто міському голові Кам’янського Андрію Білоусову, начальнику Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Едуарду Коряку, громадській організації “Бджола”. Ви втілюєте в життя мрії наших спортсменів. Дякуємо!»
Вболіваємо за Вікторію та українську команду на Чемпіонаті Європи з фігурного катання на роликових ковзанах!
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)
У Кам’янському районі чоловік двічі обікрав один і той самий будинок
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)
На воді відпочивай із розумом: у Кам’янському рятувальники провели рейд
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-10-31-3-768x576.jpg)
Не дуже безпечний перекис водню: у Кривому Розі вибухнула посилка із протікаючою рідиною
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)
Який день став найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень?
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/6ca71c9b1dd66504c7cbe0e1f3f82f34-768x480.jpeg)