Галопом по Європі: Укрзалізниця запустить онлайн-продаж квитків до Угорщини та Австрії

12 Березня, 2024 |

Компанія “Укрзалізниця” з 18 березня розпочинає продаж квитків до Австрії та Угорщини в онлайн-режимі. На першому етапі онлайн-квитки будуть доступні у сполученні Україна – Австрія та зворотно.

Придбати квитки можна буде через застосунок Укрзалізниці, а для прямого поїзда Київ – Відень знадобиться верифікація акаунту через Дію.Підпис.

«Крок за кроком оцифровуємо наші сервіси та робимо їх зручними для клієнтів. Після тривалої та непростої роботи роботи нам вдалося досягти домовленостей з Угорщиною та Австрією щодо онлайн-продажу квитків на поїзди. Після реалізації цього проєкту ще більше наших міжнародних рейсів стануть доступними онлайн і пасажирам більше не доведеться їхати до кас, щоб купити квиток та спланувати свою подорож. Також, як продемонстрував досвід на маршруті Київ – Варшава, це досить потужний запобіжник від перекупів. Рухаємося далі», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Фото: Укрзалізниця

На другому етапі стануть доступними онлайн також квитки у сполученні:

  • Україна – Угорщина на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину, тобто Київ – Будапешт – Відень та Чоп – Будапешт – Відень;
  • Україна — Угорщина, тобто Мукачево – Дебрецен, Мукачево – Будапешт, Чоп – Захонь з’являться в застосунку трохи пізніше.

Для приготувань до продажу квитків онлайн Укрзалізниця відсьогодні тимчасово призупиняє продаж квитків через каси на прямий поїзд Київ – Відень – Київ на дати відправлень, починаючи з 18 березня. Обмеження триватиме безпосередньо до відкриття онлайн-продажів. Тобто 18 березня продаж квитків відновиться на повну глибину продажів за 20 діб вже в онлайні.

Тимчасове обмеження не торкнеться поїзда Чоп – Відень – Чоп. Станом на зараз, квитки на поїзд Чоп – Відень та зворотно доступні фактично на всі дати.

Нагадаємо, новий прямий поїзд №143/146 Відень – Чоп – Відень має зручні стиковки з нічними поїздами з Києва, Луцька та Рівного, а з Чопа до Відня прямує складом зі зручних сидячих вагонів з Wi-Fi.

Фото: Укрзалізниця

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з представниками міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна»

Очільник міста зустрівся з президенткою Міжнародного Благодійного Фонду “Карітас України” п. Тетяною Ставничи, директором Карітас...

Вдома завжди смачніше! Легкий рецепт домашнього майонезу

Експерти звичайно розвіюють міфи про шкоду магазинних соусів, в тому числі і майонезу. Варто визнати,...

Актуальні вакансії від Кам’янської філії обласного центру зайнятості

До уваги шукачів роботи: Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості повідомляє про найбільш актуальні на...

«Батьківщина» у своє 25-річчя відправила на фронт 25 вантажів гуманітарної та військової допомоги

Найстаріша в Україні політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» відзначила 25 -у річницю з дня її заснування. Цього...

Якої погоди очікувати у Кам’янському 17 липня

День 17 липня буде надзвичайно спекотним. Ранок у Кам’янському буде безхмарним, і до кінця дня...