![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/437535683_18076646368472177_3467075732412492652_n.jpg)
ГО «Бджола» разом з «Фондом розвитку Кам’янського» стали співорганізаторами літературної зустрічі
16 квітня у «Волонтерському центрі» видавництво «Дружко» провело звітню прес-конференцію. Зустріч проходила в рамках 5-річного ювілею. На заході були присутні поціновувачі літературного мистецтва, волонтери та письменники, які видаються у «Дружко». Присутні дізналися про тонкощі видавництва, ознайомилися з роботами авторів та поспілкувалися з ними.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/438086537_18076646392472177_834481648450345334_n.jpg)
Видавництво «Дружко» засновано письменницями, членами Національної спілки письменників України Марією Дружко та Євгенією Яворською за ініціативою учасників Всеукраїнської мистецької спільноти #VivArt з метою популяризації творчості молодих сучасних українських авторів.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/437465174_18076646410472177_2631085112016116824_n.jpg)
«Ми пишаємося тим, що у Кам’янському є власне видавництво, яке популяризує міських авторів та зберігає літературну спадщину. Наша організація та міський голова Андрій Білоусов завжди підтримуємо талановитих кам’янчан», – наголосили представники «Бджоли»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/437485144_18076646389472177_1076206654077006681_n.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/437678590_18076646386472177_8957318805477075445_n.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/438098988_18076646407472177_6866081133839100053_n.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/438102636_18076646383472177_8614254243574990259_n.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)
У Кам’янському районі чоловік двічі обікрав один і той самий будинок
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452457536_877751384388286_4329830335238213417_n-768x513.jpg)
Неочікуваний пташиний візит до станції «Академік Вернадський»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2-4-768x432.png)
У професійне свято в Дніпропетровській ОВА нагородили тренера із Кам’янського
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1462942539-612x612-1.jpg)
Плями від поту на білому одязі: добірка способів ефективного очищення
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/19489-768x512.jpg)