![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/442441358_438026982252335_3534163627293044381_n.jpg)
«Гостинний» житель Кам’янського району пограбував приїжджого чоловіка
У місті Верхівцеве поліцейські затримали зловмисника, який під приводом допомоги викрав у перехожого мобільний телефон. Обставини події повідомили в Кам’янському районному управлінні поліції.
Злочин стався 1 травня близько 23:30. Поліцейські встановили, що потерпілий приїхав у гості до брата. По дорозі з вокзалу до нього підійшов молодик, завів розмову та, дізнавшись, що той не місцевий, запропонував провести до місця мешкання родича. Однак по дорозі незнайомець витягнув у гостя з кишені штанів мобільний телефон. Чоловік намагався зупинити зловмисника, але він втік.
Поліцейські розшукали та затримали злодія. Ним виявився 22-річний раніше судимий житель Кам’янського району. Правоохоронці вилучили у фігуранта мобільний телефон. Молодику повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/slyvy-zag-768x512.webp)
Чим корисні сливи та як правильно їх їсти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1650125710-612x612-1.jpg)
Часниковий соус: ТОП – 3 рецепти класичної страви
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258272660733944650_y-768x512.jpg)
Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з бійцями батальйону «Argo»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/e54d963f-8061-4028-a514-ccc59c018449_16-9-discover-aspect-ratio_default_0-768x432.webp)
Такі дві різні функції: у Валенсії використовують кладовища для виробництва енергії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/farion-22-768x512.webp)