• UA
 • RU
 • Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля»

  07 Травня, 2024

  Щороку в рамках акції «За чисте довкілля» об’єднуються тисячі людей по всій країні, щоб спільними зусиллями зробити довкілля кращим. Під час наймасштабнішого прибирання країни згуртовуються найактивніші громадяни, які свідомо прагнуть на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

  Про це нагадали в Кам’янській районній військовій адміністрації, зазначивши, що екологічна культура земляків з року в рік зростає.

  Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля»

  Цього року до акції «За чисте довкілля» та «Дня довкілля» активно долучилися всі громади Кам’янського району. Спільними зусиллями провели цілий ряд заходів з благоустрою, покращення санітарного стану та озеленення населених пунктів. Ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища, прибрано та приведено у належний стан прибудинкові території, дитячі й спортивні майданчики. Також впорядковано кладовища, братські могили, вулиці, тротуари та зупинки міського транспорту.

  Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля»

  «Дякуємо кожному, хто долучився до проведення вказаних заходів, адже акція «За чисте довкілля» створює можливість для всіх бути частиною змін! Закликаємо дбати про чистоту довкілля постійно, а не лише під час проведення весняних акцій. Кожен повинен розуміти, що саме від нього залежить чистота довкілля. Тож давайте будемо гарним прикладом для наших дітей, бо як вчиняємо ми, так в майбутньому будуть вчиняти наші діти!» – переконані в районній військовій адміністрації.

  Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля» Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля» Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля» Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля» Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля» Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля» Громади Кам’янського району долучилися до акції «За чисте довкілля»

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Кам’янському районі створили величезну «вишиванку»

  15 травня студенти та викладачі Бахмутського педагогічного фахового коледжу стали активними учасниками патріотичної стрітарт-акції «Вишиванка...

  Без відмітки у ТЦК не візьмуть на роботу: жінки-медики та фармацевти повинні встати на військовий облік

  Уряд виключив норму, за якою жінки-медики чи фармацевти, які не отримували військово-обліковий документ, могли працевлаштовуватися...

  – Люблю тебе, Україно! До Києва вкотре прибув голлівудський актор Міша Коллінз

  Американський актор Міша Коллінз з українським корінням знову приїхав в Україну. Зірка “Надприродного” прибув до...

  Поліцейські Кам’янського зі школярами виготовили листи-вишиванки для українських захисників

  16 травня, у День вишиванки, ювенальні поліцейські Кам’янського районного управління поліції завітали до ліцею №6,...

  21 травня у Кам’янському продовжуться стабілізаційні відключення світла

  Національна енергетична компанія «Укренерго» повідомляє, що протягом 21 травня по всій території України для промислових...