Хотів відкупитися — отримає суд: на Дніпропетровщині водій пропонував хабар копам
У селі Могилів, що в Дніпровському районі, водій у стані алкогольного сп’яніння намагався дати поліцейським 100 доларів хабара, аби уникнути відповідальності. Тепер чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.
Подія трапилася 3 червня під час патрулювання. Екіпаж поліції зупинив авто за порушення правил дорожнього руху та виявив у водія явні ознаки сп’яніння. Усвідомивши, що ситуація серйозна, чоловік спробував "вирішити питання" на місці — запропонував готівку.

На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт надання неправомірної вигоди. Під процесуальним керівництвом Царичанського відділу Слобожанської окружної прокуратури водію повідомили про підозру за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України — пропозиція хабара службовій особі.