![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_08-54-55-1.jpg)
“І буде весна!”: Укрпошта випустить серію поштових марок до Дня 10-річчя українського спротиву
Укрпошта випустить новий поштовий блок “І буде весна!”. Його присвячено десятій річниці Революції Гідності й українському спротиву.
“І буде весна!” – це випуск поштових марок із найзнаковішими світлинами часів війни на честь героїчного опору українців російському агресору, який триває вже 10 років. Кожна марка – це окреме фото”, – пояснила Укрпошта.
Марка № 2072 “Захоплення аеропорту Бельбек. Севастополь, 2014”. Світлину епізоду захоплення аеропорту Бельбек у Севастополі зробив польський фотограф Куба Камінський/PAP.
Марка № 2073 “Любов не зупинити! Харків, 2022” Сергія Бобок/AFP увічнює крихку мить кохання: медики-волонтери на весільній фотосесії у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові навесні 2022 р.
На марці № 2074 “Світло переможе! Азовсталь. Маріуполь, 2022” — воїн у сонячних променях на Азовсталі, легендарний автопортрет, зроблений захисником із позивним “Орест” Дмитром Козацьким у травні 2022 р.
На марці No 2075 “Руки піхотинця. Бахмут, 2023” розміщено фото піхотинця 28-ї бригади з позивним “Сніжок”, зроблене Максимом Дондюком за кілька сотень метрів від ворожих окопів на підступах до Бахмута у березні 2023 року.
Зазначається, що фото, які відтворено на марках, свого часу зібрали престижні нагороди.
Поштовий набір “І буде весна!” включає: блок поштової марки, художній конверт С6 та чотири листівки. Тираж блоку – 250 тис. Дизайнер поштового блоку, листівок, конвертів і штемпелів — Володимир Таран.
Ціна набору складатиме 136 грн.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/moavr5-c4x3x50px50p-c4x3x50px50p-f97947b10a54ee553380a17ad7ca7d45-768x576.jpg)
Подорожуємо залізницею з тваринами: що потрібно знати
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/01-depositphotos-183282738-xl-768x512.jpeg)
80 тисяч за звільнення з військової служби: ДБР викрило незаконну схему двох кам’янчан
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_15-00-05-768x512.jpg)
У Кам’янському запроваджено соціальну програму іповенції
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/slyvy-zag-768x512.webp)
Чим корисні сливи та як правильно їх їсти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kamala-768x512.webp)