![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/fake-1-1.jpg)
Інформація про заміну бруківки в Кам’янському парку виявилася фейком
Нещодавно в Кам’янському виник скандал навколо заміни бруківки в одному з міських парків. Спершу з’явилася інформація, що міськрада взялася за роботи з благоустрою, зокрема, перекладання бруківки. Однак як виявилося, ця інформація є абсолютно неправдивою. Про це у повідомляє місцеве видання «Sobitie».
«Як виявилося, ані місто, ані сам парк ніякого відношення до робіт із перекладання бруківки не мають. Благоустрій тут зараз виконує один з ФОПів, який винаймає майданчик під свій атракціон. Інформацію про це нам повідомив директор КП «Парки Кам’янського» Артем Біжко. За його словами, підприємець просто приводить до ладу майданчик, де знаходився батут. У новому сезоні на цьому місці ФОП планує встановити інший атракціон», – зазначено в статті «Sobitie».
Інформація про фейкові роботи розповсюджувалася через місцеві телеграм-канали.
«Для розуміння контексту: дезінформація про те, що до ремонтних робіт начебто має відношення міськрада, була розповсюджена через один із місцевих тг-каналів. З якою метою? Висновки можна зробити, просто побачивши той текст. Коментувати нічого не будемо», – наголосили журналісти.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-14_21-45-06-768x576.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 22 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)
Який день став найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень?
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1643206492-768x512.jpg)
Допоможемо мозку: добірка дієвих порад для покращення пам’яті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_09-51-58-768x512.jpg)
Міський голова привітав медиків Кам’янського з професійним святом
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/ogirky-768x422.webp)