Інтерактивна освітня виставка MENTAL ТREK навчає молодь Кам’янського дбати про своє психічне здоров’я

11 Квітня, 2023 |

Психічне здоров’я – це невід’ємна частина нашого добробуту так само, як і фізичне здоров’я. Особливо це стосується дітей та підлітків, психіка яких ще не повністю сформована.

За інформацією групи Освітяни Кам’янського, інтерактивна виставка складається з шести «станцій», розташованих по колу. Кожна станція присвячена одній підтемі, серед яких – вплив булінгу на психічне здоров’я, єдність психічного та фізичного здоров’я, стигма та стереотипи навколо сфери психічного здоров’я тощо. Учасники проходять їх по черзі.

Методика, за якою створена виставка, дозволяє сприймати складний матеріал легко і доступно. Mental Тrek ненав’язливо дає розуміння відповідальності за свій вибір та вчинки, навчає бути уважним та небайдужим до себе та своїх близьких.

В цьому на власному досвіді переконалися учні 9-их та 11-го класів ліцею № 25, які нещодавно відвідали інтерактивну виставку Mental Тrek. Учасники із величезним захопленням розв`язували складні ситуації та вивчали різні психологічні практики самодопомоги. Їм допомагали досвідчені фасилітарори Алла Сегеда, Юлія Шуракова, Сталіна Касьян, Тетяна Яглова і тренер Наталя Чернецька.

Mental Тrek – унікальний освітній інструмент, який спонукає відвідувачів брати активну участь у вивченні теми, шукати відповіді на важливі питання і ділитися власним досвідом. Завдяки цьому діти та підлітки вчаться говорити та розрізняти психічні стани, дізнаються до кого звертатися по допомогу в разі психічного неблагополуччя.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Готуємось до зими завчасно: рецепт варення зі слив із корицею

У міру солодке і неймовірно ароматне варення стане чудовим доповненням до пирогів, млинців, сирників або...

Вбивство українців 8 липня обійшлось ворогу близько у 200 мільйонів доларів

Хоч точний розподіл ракет за типами залишається невідомим, вартість збитих ракет Forbes оцінює у межах від $160 до $200...

В ДТЕК офіційно прокоментували сьогоднішній мітинг у Кам’янському: енергетики просять не брати участь в російських провокаціях

Сьогодні, після мітингу біля місцевого офісу компанії “ДТЕК”, наша редакція отримала текст з офіційною позицією  ДТЕК...

Кам’янські каратисти стали переможцями Всеукраїнського турніру з карате

7 липня у місті Київ пройшов Всеукраїнський турнір «Абсолютний чемпіон» з кіокушин карате серед юнаків,...

Вдома завжди смачніше! Легкий рецепт домашнього майонезу

Експерти звичайно розвіюють міфи про шкоду магазинних соусів, в тому числі і майонезу. Варто визнати,...