Історико-патріотичний квест «Україна – це Європа» (фото)

23 Травня, 2022 |

До Дня Європи в Україні у Кам’янському відбувся історико-патріотичний квест «Україна – це Європа». Організатором заходу виступило управління молоді та спорту спільно з Молодіжною радою міста за підтримки міського голови Андрія Білоусова. Загалом у квесті взяло участь 7 команд: «Лісова братва», «Север», «Павуки», «Петарда», «Інваспорт», «Борис Джонсон» та «Телевізійний десант», які змагались за звання найрозумніших та найспортивніших європейців. Долучилася до змагань і команда Міської інформаційної служби.

 

Команди змагались на території центрального міського парку, адже участь брала команда від закладу «Інваспорт», тому для їх зручності були враховані усі технічні моменти. Організатори вигадали цікаві завдання: розгадати ребуси, записати відео, пройти тест, зробити зарядку та подолати багато цікавих локацій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квести для молодих та активних стали доброю традицією у Кам’янському, щоразу охочих долучитися стає все більше, зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.  Хтось на квесті вперше, а хтось – вже досвідчений учасник. Але всі, як один – націлені на перемогу!

 

Переможцем у історико-патріотичному квесті «Україна – це Європа» стала команда «Петарда» від Молодіжної ради міста. Другою стала команда «Борис Джонсон» молодих представників «ПМГУ Метінвест», а третє місце здобув «Телевізійний десант» – команда від ТРК «МІС».

1 місце

 

2 місце

 

3 місце

 

Усі учасники отримали грамоти, команда «Інваспорт» – солодкий подарунок, а команда переможців – сертифікат до ресторану. І ще одним приємним сюрпризом від міського голови Андрія Білоусова для усіх учасників став подарунковий сертифікат: катання на картингу. Учасники були дуже щасливі та весело провели час разом.

 

 

 

 

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

У Кам’янському центр зайнятості запрошує до участі в семінарах і тренінгах

До уваги внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста: Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості запрошує...

Вперше у Кам’янському виступить Максим Бородін

21 серпня о 19 годині у палаці культури “Хімік” виступить співак Максим Бородін. Артист пройшов...

Ухвалено закон про паралельний імпорт ліків: чи стануть ціни на медикаменти нижчими

Заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк повідомив, що Уряд України у...

Класика плюс поп: пиріг із чорною смородиною та меренгою в домашніх умовах

Меренгові рулети, торти та тістечка заполонили сторінки популярних кондитерів у соціальних мережах. Але хочеться приготувати...

Небесна команда: росіяни вбили 488 українських спортсменів

13 липня 2024 року Союз українців у Франції (СУФ) за підтримки Світового Конґресу Українців організував...