![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/06/kontejn-scaled.jpg)
Із 1 червня в Кам’янському змінено тарифи на вивезення сміття
Рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради від 21.02.2022 №72 було встановлено нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, що мешкає в багатоквартирних будинках та будинках приватного сектору. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.
Тарифи на послуги на 1 особу на місяць (з ПДВ) становлять для мешканців:
- багатоквартирних будинків з контейнерами надавача послуг – 29,92 грн;
- будинків приватного сектору з контейнерами надавача послуг – 29,55 грн;
- багатоквартирних будинків з контейнерами споживача послуг – 29,49 грн;
- будинків приватного сектору з контейнерами споживача послуг – 29,00 грн.
Нові тарифи мали б набрати чинності 1 березня 2022 року, але у зв’язку із воєнним станом в країні, для зменшення фінансового навантаження на мешканців, їх введення було відтерміновано до 1 червня.
Оскільки зазначені тарифи були сформовані надавачем послуг ТОВ «ЕККО-Сіті» на початок 2022 року, в них закладена ціна палива на рівні лютого цього року. У зв’язку з різким зростанням цін на паливо більш ніж у 2 рази нові тарифи не покривають реальних витрат підприємства, яке навіть в таких складних умовах, незважаючи на збитковість, продовжить забезпечувати щоденне вивезення побутових відходів і належний санітарний стан на території міста.
Востаннє тарифи на вивезення сміття змінювали близько двох років тому.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/940x759_0xc35dbb80_6010497381501013061-768x620.jpeg)
З частинкою Парижа: олімпійські медалі цього року матимуть особливий склад
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/01-depositphotos-183282738-xl-768x512.jpeg)
80 тисяч за звільнення з військової служби: ДБР викрило незаконну схему двох кам’янчан
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-24_07-34-04-768x432.jpg)
Ніч у Кам’янському пройшла без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/e54d963f-8061-4028-a514-ccc59c018449_16-9-discover-aspect-ratio_default_0-768x432.webp)
Такі дві різні функції: у Валенсії використовують кладовища для виробництва енергії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)