+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 01:12:01

новини на пульсі:

Із 1 серпня «Укрпошта» працює лише на підконтрольній Україні території

02 Серпня, 2022

Від 1 серпня, уперше з 24 лютого, «Укрпошта» працює лише на території, підконтрольній Україні. Про це повідомив гендиректор відомства Ігор Смілянський.

Він наголосив, що досі, попри всі перешкоди та завдяки героїчній роботі працівників, зокрема в Запорізькій області, а до цього в Херсоні, пошта виплачувала сотні тисяч пенсій, приймала та перераховувала платежі за комунальні послуги, а також доставляла продукти.

Але робити це далі більше немає можливості через загрозу життю працівників та загрозу пограбування з боку російської армії й так званих лнр/днр.

«Вони не дають нам доставляти пенсії, бо їм треба зібрати номери паспортів від пенсіонерів для «референдумів» в обмін на пенсії в «дерев’яній валюті» звичним для них шантажем. По-іншому вони не вміють», – зазначив Ігор Смілянський.

«Дякую всій команді, яка робила все можливе і неможливе, ми, як завжди, виконали всі зобов’язання перед працівниками. Чи є зрадники? Безумовно. Але хочу сказати й тим, хто до кінця чесно виконував свою роботу, і тим, хто перейшов (або думає перейти) на бік зла, словами Термінатора: we’ll be back!» – наголосив очільник поштового відомства.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин