![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/53249200036_c8d67d5c64_o-1.jpg)
Жінок з ампутаціями кінцівок запрошують пройти безоплатну реабілітацію
Українці разом з американською командою створили програму «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією, щоб кожна учасниця мала можливість: розкрити свою унікальність через творчі майстер-класи, командні та екстремальні види активностей, відновити сили для нових досягнень у житті та поділитися своєю історією натхнення.
Хто може стати учасницею
Стати учасницями зможуть:
- військовослужбовиці або ветеранки;
- внутрішньо переміщені особи;
- жінки, що постраждали внаслідок російської агресії.
Учасниці зможуть безкоштовно пройти програму відновлення, взяти участь у командних активностях та творчих майстер-класах і пограти у футбол.
Тренери-реабілітологи міжнародного рівня проводитимуть тренування з футболу, який, згідно з дослідженнями, позитивно впливає на фізичну форму, координацію рухів на милицях та соціальну інтеграцію. Ви отримаєте можливість представляти нашу країну на міжнародних рівнях та досягати визнання в спорті.
Учасниці зможуть розкрити свою унікальність через творчі майстер-класи, командні та екстремальні види активностей, відновити сили для нових досягнень у житті та поділитися своєю історією натхнення.
Зареєструватися можна за посиланням.
Можливість участі у чемпіонаті світу
Жіноча збірна України серед гравчинь з ампутацією кінцівок також зможе зіграти на чемпіонаті світу, який проходитиме в Колумбії, у місті Барранкілья, у період із 2-го до 11 листопада 2024 року. Учасниками турніру будуть 12 збірних: Колумбія, Аргентина, Бразилія, Камерун, Англія, Гана, Гаїті, Ліберія, Нігерія, Польща, Україна, США.
«Навіть якщо спорт – не ваша стихія, це не проблема! У нашому таборі є місце для кожної, хто шукає підтримки, спілкування та якісного відпочинку», – зазначають організатори проєкту.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/662a6ba76ca658000f131d43_optimized.webp)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/609c261bb1e86-768x512.jpg)
Скільки хлопчиків та дівчаток народилося у Кам’янському за минулий тиждень
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/940x759_0xc35dbb80_6010497381501013061-768x620.jpeg)
З частинкою Парижа: олімпійські медалі цього року матимуть особливий склад
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_16-43-54-768x421.jpg)
Французи не допустять до Олімпіади журналістів із рф та білорусі через потенційне шпигунство
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452932025_878343474325638_9214104007114206940_n-768x512.jpg)
Інвентар, який вже ніхто не використає: у Лондоні відкрили інсталяцію в пам’ять про загиблих українських спортсменів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)