![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-24-22.jpg)
Як кам’янчани великодні кошики святили: фоторепортаж
Сьогодні – важливий для всіх вірян день – Великдень. Цю неділю недаремно називають найсвітлішим святом у році. Ми з нетерпінням і трепетом чекаємо цей день: хтось, щоб закінчити сорокаденний піст, хтось поласувати традиційною випічкою, хтось, щоб прикрасити пасхальні яйця і почути довгоочікуване “Христос Воскрес!”.
Освячення пасхального кошика є однією з традицій великодньої ночі та світанку . Та ранок нашої знімальної групи почався сьогодні не з пасочок, а зі зйомки сюжетів про те, як кам’янчани відвідують церкву у цей святий день. І звичайно ж, наша команда не змогла проґавити шанс та не зафіксувати для вас освячення великодніх кошиків кам’янчан.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_08-26-57.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_08-28-12.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_08-28-17.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_08-28-52.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_08-49-35.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_08-49-38-e1714889665149.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-24-21-e1714891638697.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-24-25-e1714891666783.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-56-53.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-56-58.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-57-46.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-58-06.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_09-58-12-e1714892459746.jpg)
Робітники МІС ТБ також не залишились осторонь великодніх традицій та зустріли цьогорічне свято з найголовнішими символами Великодня – крашанками та пасками.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_2852-scaled.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/messenger_creation_d461a7f3-72d6-47c0-9155-69eabfd5f1e1.jpeg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-04_15-12-01.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-04_18-10-47.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-04_19-26-28.jpg)
А ця паска з історією, власник пекарні зробив «крайній» заміс 600+ шт і йде до ЗСУ.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-05_10-58-33.jpg)
Гарних свят, любі читачі!
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)
Вбивство через ревнощі: майор застрелив військовослужбовця прикордонної служби
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5264775266989892107_y-768x512.jpg)
Спільно з генеральним директором ДТЕК «Дніпровські електромережі» Андрієм Терещуком та керівником Кам’янського РЕС Арманом Нігояном зустрілися з мешканцями, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1643206492-768x512.jpg)
Допоможемо мозку: добірка дієвих порад для покращення пам’яті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/htmlconvd-tza_0q7x1-768x432.jpg)
Тиха смерть: в Україні від початку купального сезону втопилося 432 людини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7a156636d74fac1f0fd7b47bc9aee025-1-768x480.jpeg)