![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/podatky-kametstal.jpg)
Каметсталь у 2022 році сплатив 1,6 млрд грн податків
Незважаючи на повномасштабне російське вторгнення в Україну, Каметсталь Групи Метінвест залишається надійною опорою економіки міста та країни. Торік металургійний комбінат Кам’янського збільшив надходження у порівнянні з 2021 роком і перерахував до бюджетів усіх рівнів 1 млрд 598 млн грн податків та зборів.
Понад 528 млн грн отримав бюджет міста Кам’янського. До обласного та держаного бюджетів було сплачено понад 1 070 млн грн.
Трійка найбільших відрахувань Каметсталь до державного та місцевих бюджетів України виглядає так: єдиний соціальний внесок – понад 400 млн грн, податок на доходи фізичних осіб – 350 млн грн і земельний податок – 306 млн грн. Також значним джерелом наповнення бюджетів у 2022 році став екологічний податок, що становить понад 123 млн грн.
Генеральний директор Каметсталь Олександр Третьяков:
– Минулий рік випробував нас на міцність – загрозами ворожих обстрілів, логістичними та енергетичними обмеженнями. Проте комбінат був і залишається надійною опорою для Кам’янського та найбільшим донором для міського бюджету, а також стабільним платником податків державі. Ми працюємо для України і нашої Перемоги.
З урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств Група Метінвест у 2022 році перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні 20,5 млрд грн податків та зборів.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kamala-768x512.webp)
Наступним президентом США може стати жінка
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-00-49-768x512.jpg)
Кам’янське допомагає ЗСУ боронити країну
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/19489-768x512.jpg)
Аномальна липнева спека негативно вплинула на врожаї кукурудзи у Дніпропетровській області
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-18_13-03-17-1-768x461.jpg)