• UA
 • RU
 • «Каметсталь» за 9 місяців 2022 року сплатила майже 1 млрд грн податків

  14 Листопада, 2022

  Незважаючи на війну, «Каметсталь» Групи Метінвест залишається надійною опорою Кам’янського та держави в економічній сфері. За 9 місяців 2022 року металургійний комбінат перерахував до скарбниці України майже 1 млрд грн податків та зборів.

  Більше 400 млн гривень отримав міський бюджет Кам’янського. Це плата за землю, податок з доходів фізичних осіб та інші збори. До обласного та державного бюджету сплачено майже 586 млн гривень.

  В цілому Група Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського, з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств, з початку поточного року перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні майже 18 млрд грн податків та зборів.

  Попри російську агресію, у період з січня по вересень підприємства Метінвесту та спільні підприємства Групи збільшили виплату рентної плати на видобуток залізної руди на 40% проти аналогічного періоду минулого року – до 2,9 млрд грн, а плату за землю на 35% – до 856 млн грн.

  «У ці скрутні часи ми намагаємося підтримати економіку країни в будь-який можливий спосіб. Усупереч зупинці кількох підприємств у Маріуполі й Авдіївці, Метінвест залишається одним із найбільших платників податків, надійною опорою економіки України. Закриття через війну чорноморських портів призводить до важкої ситуації з логістикою продукції наших ГЗК у Кривому Розі, зменшення рівня завантаження, простою підприємств. Проте ми шукаємо альтернативні шляхи для експорту продукції, покращуємо операційну ефективність, допомагаємо армії та населенню, щоб якнайшвидше наблизити перемогу України», – зазначив Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Увага, у Кам’янському прогнозуються заморозки

  Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології оголошено попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища: 20 квітня...

  Загиблі, постраждалі, понівечені будинки та інфраструктура: наслідки ворожої атаки на область

  Вночі і рано вранці ворог атакував Дніпропетровщину ракетами й ударними БпЛА. Цілив по Синельниківщині, Кривому...

  24 квітня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  24 квітня в Україні ветеринарного лікаря. У вірян вшановують пам’ять великомученика Юрія Переможця. Іменини святкують...

  Увага, у Кам’янському прогнозують пориви вітру

  Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології від 20 квітня 2024 року прогнозуються складні погодні умови. 21...

  «Укрпошта» увійшла до першої світової четвірки за якістю та швидкістю доставки

  «Укрпошта» отримала бронзову медаль серед усіх пошт світу за якістю та швидкістю експрес-доставки (EMS Performance...