![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/fejk.jpg)
Кам’янчан попереджають про нові фейки від окупантів
Коли ворогу не вдається захопити бажане, він починає воювати фейками. Про це нагадують у Службі безпеки України. Фейки – це теж зброя, але її можна легко зупинити: просто припиніть поширювати неперевірену інформацію!
Що вигадали російські окупанти, аби дезорієнтувати українців?
Очікуються вкиди про діяльність «секретної тюрми СБУ/ЦРУ» на українській території. Нібито її ув’язнені, котрі потрапили в полон ЗСУ, передадуть відео з тюрми. А от роль «ув’язнених» для цієї постановки візьмуть на себе бойовики ОРДЛО із колишніх військових дезертирів чи злочинців.
Можемо підказати окупантам: не витрачайтеся на постановку та акторів! Беріть будь-яке відео ваших вояк з полону – ми ділимося ними щодня і в дуже великій кількості! І там є чимало цікавого для Гааги!
У соцмережах вороги створюють безліч фейкових сторінок українських органів влади. А на них – нібито наші посадовці чи військові під загрозою фізичного насильства закликають співпрацювати з окупантами чи розповідають про капітуляцію Києва.
На всяк випадок нагадуємо, що мер Куп’янська, який хотів «здати» місто російським загарбникам отримав підозру від СБУ у той же день.
Ворог ретранслює росТБ через захоплене телекомунікаційне обладнання у Херсоні та Мелітополі. Вмикати й слухати цю пропаганду не варто – шкідливо для здоров’я. Як і читати російські методички з «правилами для звільнених територій України», котрі поширюють на окупованих територіях.
Довіряйте перевіреним та офіційним джерелам! Вони регулярно повідомляють оперативну інформацію про перебіг війни, втрати ворога, результати бомбардувань українських міст і шалений спротив наших захисників.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)
У центральній бібліотеці Кам’янського відкриють хаб цифрової освіти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)
Протягом цієї ночі на території Кам’янського було тихо
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-04-08-768x512.jpg)
Продовжується встановлення генераторів на котельні, які взимку опалюють лікарні, школи та дитячі садочки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)
Вбивство через ревнощі: майор застрелив військовослужбовця прикордонної служби
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_09-51-58-768x512.jpg)