• UA
 • RU
 • Кам’янчан запрошують долучитися до спеціального ресурсу ЕкоЗагроза

  18 Січня, 2023

  Мешканцям Дніпропетровщини пропонують долучитися до платформи ЕкоЗагроза. Тут у режимі реального часу можна відслідковувати стан довкілля та вплив військової агресії на нього. Дізнатися, що з водоймами, лісами та повітрям у конкретному населеному пункті. Важливо – ресурс дозволяє і звернути увагу фахівців на конкретну екологічну загрозу. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

  «ЕкоЗагроза – це ініціатива Міндовкілля. До реалізації долучалися й наші фахівці. Ресурс доопрацьовано. Тут можна дізнатися про стан повітря, водойм та ґрунтів. Відслідковувати наслідки пожеж – лісових, побутових і тих, що сталися через ворожі обстріли. А ще – впливати на попередження загроз довкіллю», – сказала директорка департаменту екології та природних ресурсів ОВА Ірина Понікарова.

  Мета платформи – фіксація та аналіз впливу воєнної агресії та інших чинників на екологію. На основі цих даних розроблять план з подальшого відновлення довкілля. Важливий кожен факт руйнацій, загорянь та підтоплень. Тому людей на місцях просять повідомляти про випадки, що шкодять навколишньому середовищу.

  Звернутися онлайн до спеціалістів можна і з питанням стихійних сміттєзвалищ, забруднення річок чи фактів незаконного вилову риби. Підкріпити інформацію можна фотофіксацією проблеми.

  З національним ресурсом зручно відслідковувати й погодні умови. Тут завжди актуальна температура та вологість повітря. Вказаний атмосферний тиск і кількість пилу.

  Для зручності користування ЕкоЗагроза має веб-версію та мобільний додаток.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Єднаємось заради спільної допомоги, – ГО «Бджола»

  15 травня до працьовитих майстринь міського волонтерського об’єднання «Жіноча сотня «З Любов’ю» Кам’янського завітали представники...

  ГО «Бджола» привітала колектив центральної бібліотеки Кам’янського з 90-річним ювілеєм

  14 травня Міська публічна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка відсвяткувала 90-річний ювілей. Добрими словами та...

  Каша, що розмовляє: рецепт традиційної карпатської мамалиги

  Кухня регіонів України різноманітна, яскрава і багата. На Буковині популярною є апетитна та ситна каша...

  Торт без випічки «Хвилинка»: готується дуже легко з простих інгредієнтів

  Шоколадний торт зі сметанним кремом “Хвилинка” без випічки за 15 хвилин! Дуже смачний, простий та...

  День «Х» настав: набуває чинності новий закон про мобілізацію

  Сьогодні, 18 травня вступає в силу новий закон про мобілізацію. Чого очікувати військовозобов’язаним,  читайте нижче....