Кам’янчанам на замітку: як доглядати за волоссям влітку

11 Червня, 2022

Для того, аби волосся залишалося здоровим, варто дізнатися поради, як правильно доглядати за ним влітку. Адже ультрафіолет, висока температура повітря пересушують і роблять волосся ламким.

Правилами догляду за волоссям у літньому місті поділилася лікар-косметолог, дерматолог Ганна Кравчук.

Головними ворогами волосся у нашому місті є ультрафіолет і бруд, який осідає на волоссі протягом дня. Тому для доглянутих і здорових локонів варто мити голову не за графіком, а за потребою і водою кімнатної температури.

Після кожного миття голови варто користуватися бальзамами або кондиціонерами.

Споліскуйте бальзам або кондиціонер злегка прохолодною водою. Це варто робити для того, щоб закрити лусочки волосся.

Не носіть на голові рушник довше 2-3 хв. Адже виникає парниковий ефект. І сальні залози починають активно виробляти шкірне сало, через що волосся швидко забруднюється. Терти волосся рушником теж не рекомендують: мокре волосся легко ламається.

«Якщо вам необхідно швидко висушити волосся або зробити укладку, вибирайте режим з холодним повітрям і користуйтеся термозахистом, щоб запобігти перетин і руйнування білка кератину», – порадила Кравчук.

Варто використовувати зволожувальну маску на основі кератину 1-2 рази на тиждень.

Рекомендують носити головні убори. Навіть звичайна панамка захистить волосся від вигорання і сухості. Адже сонце руйнує амінокислоти, в яких міститься білок кератин, що і робить волосся гладким, м’яким і слухняним, надає йому здорове сяйво.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram