![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/06/groshi.png)
Кам’янчанам пояснили причину затримки зарплат
Останнім часом працівники бюджетної сфери міста несвоєчасно отримують заробітну плату. Як зазначили в міській раді, затримки виникають у системі електронних платежів Державної казначейської служби України.
Попри воєнний стан, великі підприємства міста, середній та малий бізнес здійснюють платежі до міського бюджету. Кошти, необхідні для виплати заробітної плати, перераховані на рахунки закладів та установ своєчасно та в повному обсязі. Однак у системі електронних платежів Держказначейства в останні місяці неодноразово виникають затримки у розрахунках місцевих бюджетів по платежах не лише за незахищеними статтями, а й виплатах на заробітну плату працівникам бюджетних установ.
Тож міська влада звернулась до керівника Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області Ігоря Фліссака щодо сприяння своєчасному проведенню платежів.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/policziya-768x388.jpg)
У Кривому Розі знайшли тіло людини без ніг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)
Вбивство через ревнощі: майор застрелив військовослужбовця прикордонної служби
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452932025_878343474325638_9214104007114206940_n-768x512.jpg)
Інвентар, який вже ніхто не використає: у Лондоні відкрили інсталяцію в пам’ять про загиблих українських спортсменів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/ogirky-768x422.webp)
Консервуємо без оцту: хрусткі огірки з порічками
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)