![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/05/reva12-scaled.jpg)
Кам’янчанам представили нову очільницю департаменту з гуманітарних питань
Нещодавно освітня сфера Кам’янського зазнала тяжкої втрати. 19 квітня зупинилося серце Тетяни Яківни Онищенко, чудової людини, педагога та керівника, яка усе своє життя присвятила розвитку галузі та вихованню юного покоління. Пам’ять про неї назавжди залишиться в історії міста і в серцях городян.
10 травня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов підписав розпорядження та представив нового директора департаменту з гуманітарних питань міської ради – Реву Наталію Василівну.
«Наталія Василівна – спеціаліст вищої категорії, досвідчений педагог, вчитель-методист з багаторічним стажем роботи. Вона є творчою та креативною особистістю, не боїться відповідальності та активно працює над впровадженням інноваційних проєктів та методів. Бажаю Наталії Василівні успіху та здобутків на новій посаді!» – зазначив Андрій Білоусов.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452935602_18007571138540855_5819666780408967306_n-768x492.jpg)
Кам’янчан запрошують до міських парків на День Нептуна
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/two-cups-coffee-couple-hands-love_3840x2160-768x432.jpg)
Кам’янчани, запрошуємо на каву: разом оберемо кав’ярню до смаку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)
Вбивство через ревнощі: майор застрелив військовослужбовця прикордонної служби
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)