Кам’янчанка стала однією із найсильніших плавчинь Франції

24 Червня, 2024 |

У французькому місті Шартр, з 16 по 21 червня проводився Чемпіонат Франції з плавання. Наша землячка Тетяна Афанасьєва змагалася серед еліти, на водних доріжках в компанії з найсильнішими плавцями Франції.

На дистанції 400 метрів комплексним плаванням Тетяна зайняла 8 позицію. А в фіналах стала першою на 200-метрівці брасом і третьою на цій же дистанції батерфляєм.

"В Чемпіонаті Франції серед елітних плавців приймали участь всі вікові категорії. Навіть Леон Маршан і Флоран Манаду, головні претенденти від Франції на медалі Олімпіади-2024, повинні приймати в них участь. Це як останній відбір перед Олімпіадою. По статусу це змагання найвищого рівня. Я посіла восьме місце в фіналі. Але це початок", – коментує свій дебют на Чемпіонаті Франції Тетяна.

Важливо зазначити, що 6 червня 2024 року на війні загинув тато Тетяни Ігор Афанасьєв. Вічна пам’ять та Слава герою. А від початку повномасшабного вторгнення Тетяна із мамою переїхали до безпечної Франції.

"Але життя триває. Тато завжди вірив, що в мене все вийде в плаванні. Так, це мене відволікає зараз. Потрібно трішки заспокоїтися, щоб пережити складний період", – пише Тетяна.

Для довідки, Тетяна вписана в сторінки історії нашого міста, бо вона стала наймолодшою майстринею спорту за всю історію Кам’янського. Вона виконала норматив 4 грудня 2021 року, в день, коли їй виповнилося лише 12 років. А 29 травня 2024 року Тетяна мала честь стати однією з чотирьох носіїв олімпійського факела.

Кам’янчанка пронесла факел з олімпійським вогнем у Франції / Фото: Kevin Rouschausse

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram