![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/rajon.jpg)
Кам’янчани можуть взяти участь у челенджі з нагоди Дня Незалежності
24 серпня українці святкують День Незалежності.
У 2023 році це вже 32-а річниця вільної України. В роки Незалежності було зроблено багато змін, багато кроків для того щоб наша країна ставала ще кращою.
Саме в незалежній Україні у 2021 році було засновано Кам’янський район, який об’єднав 12 територіальних громад в південно-західній частині Дніпропетровської області. Районна державна адміністрації запрошує жителів району долучитися до челенджу #МійКам_янськийрайон:
«Аграрні і промислові, сучасні і етнічні – громади району різні, і саме до Дня Незалежності Кам’янська районна державна адміністрація закликає представників громад, краєзнавців, молодь, робітників, аграріїв та всіх бажаючих долучитись до челенджу.
Умови дуже прості:
- Розкажіть всій Україні про своє місто, селище, про свою громаду, про цікаві історичні факти чи місця – запишіть відео, напишіть вірша чи есе з фотокартками;
- Викладіть свою історію в соціальних мережах з хештегом #МійКам_янськийрайон чи відправте на Телеграм за номером +380508497438;
Давайте разом знайомитися з історією та цікавинками Кам’янського району.
Долучайтесь!» – закликають у райдержадміністрації.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)
На воді відпочивай із розумом: у Кам’янському рятувальники провели рейд
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)
Який день став найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень?
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/htmlconvd-tza_0q7x1-768x432.jpg)
Тиха смерть: в Україні від початку купального сезону втопилося 432 людини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5264775266989892107_y-768x512.jpg)
Спільно з генеральним директором ДТЕК «Дніпровські електромережі» Андрієм Терещуком та керівником Кам’янського РЕС Арманом Нігояном зустрілися з мешканцями, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)