![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/11.png)
Кам’янчани про суперсили, які б вони хотіли мати
У світі, де кожен третій фільм про супергероїв і фантастичних містичних сил – ідея мати надзвичайні здібності нікому не здається дивною. Чи не мріяв кожен хоча б раз уявити, як би було володіти суперсилами, які надзвичайним чином змінили б наше життя? Цього разу ми вирішили дізнатися, яку саме суперсилу хотіли б мати мешканці нашого міста.
Результати опитування виявились дивовижними і цікавими.
Деякі вибрали бажання літати як Супермен. Для них свобода польоту, відчуття вільності у небі та можливість швидко долати відстані стали головними привабливими аспектами.
Інші виявили бажання володіти телепортацією. Для них це була можливість більш ефективно використовувати свій час, допомагати більше людям і встигати більше справ.
Детальніше про це дослідження та відповіді кам’янчан можна дізнатися у повному випуску програми “Народна думка”.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258272660733944650_y-768x512.jpg)
Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з бійцями батальйону «Argo»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452457536_877751384388286_4329830335238213417_n-768x513.jpg)
Неочікуваний пташиний візит до станції «Академік Вернадський»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-46-768x746.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 24 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452932025_878343474325638_9214104007114206940_n-768x512.jpg)
Інвентар, який вже ніхто не використає: у Лондоні відкрили інсталяцію в пам’ять про загиблих українських спортсменів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/image-3-768x432.jpg)