![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-21_23-13-34.jpg)
Кам’янська дитячо-юнацька спортивна школа №1 посіла перше місце в рейтингу за 2023
Серед всіх спортивних шкіл Дніпропетровщини Кам’янська дитячо-юнацька спортивна школа №1 посіла перше місце в рейтингу за 2023, опублікованому на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту.
Такий високий результат ДЮСШ №1 демонструє вже другий рік поспіль. В загальному рейтингу по Україні заклад на 25-му місці серед майже 400 спортивних шкіл.
21 лютого Кам’янський міський голова відвідав заклад, щоб від імені всієї громади подякувати колективу тренерів-викладачів за плідну роботу та професійну майстерність, а також вручити нагороду – «Відзнаку міського голови».
Незважаючи на труднощі воєнного часу, наші спортсмени беруть участь в регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, посідають призові місця, прославляючи Кам’янське та всю Україну.
«Дякую всім нашим тренерам, спортсменам та їх батькам. Вдячні нашим захисникам і захисницям, завдяки яким є можливість виховувати чемпіонів, справжніх патріотів та майбутніх захисників своєї країни», – зазначив Андрій Білоусов.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3b0p8kiwabs5zzh-768x512.png)
Наука у розробці футбольного м’яча
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pershyj-dzvonyk-768x512.jpg)
Коли за парти: визначено дату початку навчального року у 2024 році
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chto-budet-s-zheludkom-esli-pit-kofe-natoschak_16979978661713423419-768x432.jpg)
24 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5f1ebae514cd3-768x509.jpg)
Ніжно та оригінально: салат с персиками та моцарелою
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/moavr5-c4x3x50px50p-c4x3x50px50p-f97947b10a54ee553380a17ad7ca7d45-768x576.jpg)