Кам’янське приймало Відкритий кубок Дніпропетровщини з черлідингу

13 Листопада, 2023

11 листопада на базі спортивного комплексу «Прометей» пройшов відкритий кубок Дніпропетровської області з черлідингу. Змагання зібрали спортсменів з Кам’янського, Дніпра, Павлограда і Запоріжжя. Наше місто представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2, спортивного клубу «Іскра» та школи черлідингу «Прометей».

Уже вшосте Кам’янське приймає відкритий кубок Дніпропетровщини з черлідингу, а наші спортсмени входять до складу збірної України. Міська влада піклується про цей вид спорту, забезпечує необхідним інвентарем та екіпіровкою, щоб кам’янчани продовжували досягати значних висот, – наголошує начальник управління молоді та спорту міської ради Анатолій Івашина.

Як розповіли у міській федерації черлідингу, це надважливі відбіркові змагання на кубок України, який проходитиме в грудні у Львові. Спортсмени Кам’янського виступали із завзятістю та високим професіоналізмом.

«Ми дуже задоволені виступом наших спортсменів, вже маємо золоті медалі,розповідає старша тренерка Кам’янської федерації черлідингу, суддя міжнародної категорії Альона Козинець, ми вже відібрались на кубок України».

 

Серед учасників був Даниїл Цимбалюк, вихованець спортивного клубу «Іскра». На цих змаганнях він вже встиг виступити у команді та зайняти перше місце.

Уже за традицією всі зібрані кошти зі змагань направляються на допомогу Збройним силам України, завдяки яким місто має змогу приймати спортивні заходи.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram