![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-22_10-52-19-scaled.jpg)
Кам’янське втратило ще одного захисника
Сьогодні міський голова Андрій Білоусов у себе в Telegram повідомив про загибель ще одного захисника України. Кам’янчанин, старший солдат Кириленко Дмитро Олександрович від самого початку війни боронив Державу від російських загарбників. 18 травня у віці 24 років солдат загинув.
“Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблого воїна, поділяючи тяжкий біль утрати.”, – Андрій Білоусов.
Прощання відбудеться 23 травня о 12:00 за адресою вул. Центральна, 37 у селищі Карнаухівка. Панахида пройде о 13:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С. Слісаренка, 34). Похорони Героя заплановані о 14:00 на Алеї Слави військового кладовища в районі Соцміста.
Дмитро Кириленко народився 31 грудня 1997 року. У нього залишилася сім’я – батьки та сестри. Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/two-cups-coffee-couple-hands-love_3840x2160-768x432.jpg)
Кам’янчани, запрошуємо на каву: разом оберемо кав’ярню до смаку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_07-31-24-768x512.jpg)
Ніч у місті пройшла без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/e54d963f-8061-4028-a514-ccc59c018449_16-9-discover-aspect-ratio_default_0-768x432.webp)
Такі дві різні функції: у Валенсії використовують кладовища для виробництва енергії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)