![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240305_223538_168.jpg)
Кам’янський міський голова побував на прем’єрі мюзиклу «Шекспіріада сучасності»
Прем’єра проходила в стінах Кам’янського фахового музичного коледжу ім. Мирослава Скорика.
Вистава цікава та емоційна. Вона – про наше сьогодення та про мрії життя без війни. Над її створенням працювали викладачі та студенти коледжу. Сценарій, музика, режисерська робота – творча співпраця викладачів, музичний супровід – камерний оркестр коледжу.
«Подякував керівниці закладу Ірині Великодній, викладачам, студентам та всім, хто долучився до створення вистави. Передав подарунок – акустичну систему, яка стане в пригоді під час проведення творчих заходів.
Цінуємо внесок колективів коледжу в популяризацію українського музичного мистецтва, формування у нашої молоді усвідомлення національної ідентичності, а також дякуємо за благодійні концерти для воїнів ЗСУ та інші волонтерські заходи.
Все буде Україна!», – зазначив Андрій Білоусов.
Фотозвіт за посиланням: https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/premyera-myuzyklu-shekspiriada-suchasnosti-v-kamyanskomu-fahovomu-muzychnomu-koledzhi
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_20-04-29-2-e1721654010247-768x737.jpg)
Майже кожного дня у пожежах заживо гинуть дикі тварини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5264775266989892107_y-768x512.jpg)
Спільно з генеральним директором ДТЕК «Дніпровські електромережі» Андрієм Терещуком та керівником Кам’янського РЕС Арманом Нігояном зустрілися з мешканцями, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/607bca6d3ad9f574995750-768x513.jpg)
Біля Токівських гранітів вщент вигоріла величезна ділянка: відео
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5af46dd18dde3f1ec130e-1-e1721800377784-768x375.jpg)