![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231128_182943_320.webp)
Кам’янський міський голова провів об’їзд міста
28 листопада міський голова провів об’їзд міста на предмет посипки доріг та тротуарів піщано-сольовою сумішшю, ремонту аварійних ділянок автошляхів, відновлення ліній зовнішнього освітлення та прибирання дерев і гілок, які впали після останнього снігопаду та шквального вітру.
«Разом з підлеглими об’їхали майже всі райони міста. Роботи виконуються по всіх напрямках. Комунальні служби й житлово-комунальні підприємства працюють в посиленому режимі та готові до можливих нових викликів.
Також під час об’їзду поспілкувався із мешканцями багатоквартирного будинку №51 по проспекту Свободи. За їхнім зверненням провели обрізку аварійних дерев у дворі та відновили вуличне освітлення.
Завдяки ЗСУ місто живе, а ми маємо змогу працювати на благо громади!», – зазначив Андрій Білоусов.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/20240718141150-6877-768x576.jpg)
Колишня резиденція януковича “Межигір’я” знову вікрилася і змінила статус
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1i3cssv22okim119c1c9stoc5q-768x576.jpeg)
Штраф за рожевий колір: у Дніпрі оштрафували власника кав’ярні
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/b4d35e1bbedeb9e71e5bf7db382b4ae2-768x432.jpg)
22 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/19489-768x512.jpg)