+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Неділя, 14 Серпня 2022 11:08:23
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

Кам’янський міський голова привітав усіх із Днем Конституції України

28 Червня, 2022

У ранковому зверненні 28 червня міський голова Андрій Білоусов привітав із сьогоднішнім державним святом, повідомив про ситуацію в Кам’янському і побажав усім спокійного та мирного дня.

Як повідомив очільник міста, ніч на Дніпропетровщині пройшла тривожно, з обстрілами. Ворог знову поцілив по Криворізькому району – ударив по Широківській та Зеленодольській громадах. За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих. У Кам’янському доба минула без надзвичайних подій, ситуація стабільна та контрольована.

«Шановні кам’янчани! Сьогодні – День Конституції України! Ми відзначаємо 26-ту річницю прийняття Основного Закону нашої держави. Традиції українського державотворення мають багатовікову історію, а українці завжди прагнули до впровадження цивілізованого правового устрою. Нас єднають демократичні цінності, ідеали справедливості, рівності та верховенства права.

Сьогоднішня війна – далеко не перша спроба знищити Україну та її народ. І ворог ніяк не може визнати той факт, що неможливо знищити те, що глибоко вкоренилося в свідомості кожного з нас – любов до рідної землі, волелюбність і непохитність на шляху до своєї мети.

Споконвіків український народ не лише прагнув, але й боровся за свою свободу. І нині ми відстоюємо Українську державу, незалежність та суверенність якої самовіддано здобували наші предки.

Вітаю всіх з Днем Конституції України! Любімо нашу країну, шануймо її традиції та закони! Бажаю всім щастя, здоров’я та мирного неба над головою!

Разом – переможемо!» – зазначив міський голова.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин