![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-8.jpg)
Класика, яка об’єднує покоління: роман Джейн Остін у літературному клубі «Світогляд»
У юнацькому відділі Міської публічної бібліотеки імені Т. Г. Шевченка відбулося чергове засідання літературного клубу «Світогляд». Цього разу учасники зібралися, щоб обговорити захоплюючий роман Джейн Остін «Гордість і упередження». Що цікавого було на засіданні літературного клубу, розповімо далі.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-8.jpg)
Чарівність класики
Роман Джейн Остін, написаний понад 200 років тому, залишається популярним і сьогодні. Головна тема твору – любов, яка здатна кардинально змінити погляди та поведінку будь-якої людини.
Максим Дорофєєв, засновник літературного клубу «Світогляд», зазначив: «Кожен, хто візьме в руки цю книгу, не залишиться байдужим. На сторінках філософського роману можна знайти чимало цікавих цитат, висловів та вчинків. Після прочитання багато хто починає зовсім по-іншому дивитися на своє життя та на те, що в ньому відбувається.»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-10.jpg)
Враження учасників
Учасники заходу ділилися своїми враженнями, аналізували характери героїв та обговорювали актуальність тем, піднятих у романі.
Христина, учасниця літературного клубу «Світогляд», підкреслила: «Обговорення дало можливість не лише зануритися в світ героїв Джейн Остін, але й провести паралелі з сучасним життям.»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-8.jpg)
Ольга, читачка та відвідувачка Міської публічної бібліотеки, додала: «Роман допомагає краще зрозуміти людську природу та побачити, як мало змінилися базові цінності та переживання людей за два століття.»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-6.jpg)
Підтримка у важкі часи
В умовах війни такі заходи стають не лише джерелом знань, але й підтримкою для душі. Вони дозволяють відволіктися від тривожних думок і знайти розраду у спілкуванні з однодумцями.
Христина відзначила: «Це не просто обговорення книги, це можливість знайти підтримку в ці складні часи.»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-3.jpg)
Сила літератури
Таким чином, засідання літературного клубу «Світогляд» в черговий раз довело, що класична література залишається актуальною і важливою навіть через століття після її написання.
Максим Дорофєєв підсумував: «Література, як і раніше, об’єднує нас і дає надію на краще майбутнє.»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-2.jpg)
Завдяки таким заходам, кам’янчани мають змогу не лише поглибити свої знання, а й знайти моральну підтримку, що особливо важливо у важкі часи. Літературний клуб «Світогляд» продовжує свою місію, об’єднуючи людей навколо літератури.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/8.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_09-51-58-768x512.jpg)
Міський голова привітав медиків Кам’янського з професійним святом
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages_1309097467__2__1300x820_f3f7e104cf4bf4ea0b662e40c8b77cab_1200x675-768x432.jpg)
215 кущів забороненого врожаю: кам’янчанка вирощувала коноплі у власному дворі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1650125710-612x612-1.jpg)
Часниковий соус: ТОП – 3 рецепти класичної страви
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)