+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Вівторок, 27 Вересня 2022 01:09:03

новини на пульсі:

Компанія Baykar відкриє в Україні виробництво

11 Вересня, 2022

Компанія Baykar продовжує реалізацію плану зі створення в Україні наукового та виробничого центру, — генеральний директор Baykar.

За його словами загальна площа центру Baykar в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має скласти понад 300 осіб.

Як буде виглядати завод Baykar з виробництва Bayraktar TB2, Akıncı та Kızılelma в Україні.

Компанія Baykar продовжує реалізацію плану зі створення в Україні наукового та виробничого центру. Попри вторгнення РФ турецька компанія не тільки не відмовилась від своїх планів, а й продовжує їх реалізацію.

Генеральний директор Baykar Халук Байрактар, який днями зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським. За його словами загальна площа центру Baykar в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має скласти понад 300 осіб.

І мова йде не тільки про Bayraktar TB2 із замовленням на який країни вже активно стоять у черзі, але й важкий Akıncı та безпілотний винищувач Kızılelma, а також інша продукція компанії Baykar.

Таким чином Baykar здійснює доволі потужну інвестицію в Україну з вірою не просто у перемогу, а й безпеку такого вкладу у майбутньому. Водночас українські фахівці долучаються до розробки та виробництва провідного виробника БПЛА, які вже неодноразово довели свою ефективність.

Також маємо нагадати, що одразу два дрони від Baykar: Akıncı та Kızılelma використовують українські двигуни. Мова йде про МС-500 та АІ-450 для Akıncı, вибір якого залежить від клієнта, який може обрати або потужніший, або економніший двигун.

Водночас Kızılelma, раніше відомий під назвою MIUS, використовує АІ-25. Цей дрон вже є безпілотним винищувачем і може виконувати весь спектр завдань з ураження повітряних та наземних цілей.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин