![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-19.jpg)
Шлях до зеленого майбутнього: акція озеленення у Кам’янському
Минулого тижня у кам’янському «Дитячому екологічному центрі» відбулася важлива подія – в рамках Всеукраїнської акції «Сад перемоги» було висаджено молоді дерева. Цей захід став не лише актом збереження довкілля, але й символом спільної боротьби за зелене майбутнє.
До цієї ініціативи долучилися представники Департаменту екології та природних ресурсів міської ради разом з кафедрою екології та охорони навколишнього середовища Дніпровського державного технічного університету (ДДТУ). Зусилля цих організацій спрямовані на збереження та покращення екологічної ситуації в місті.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-20.jpg)
«Висаджування дерев – це важливий процес для майбутнього. Допомагає створити кращий світ для наступних поколінь, виховуючи в них любов та повагу до природи», – повідомляє Наталія Рева, директор департаменту освіти Кам’янської міської ради.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-18.jpg)
За словами Юрія Грицана, голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги та завідувача кафедри екології та охорони навколишнього середовища в ДДТУ, ця подія – лише початок великої роботи з поліпшення стану довкілля в місті.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-16.jpg)
«Важливо пам’ятати, що кожен з нас може зробити свій внесок, посадивши дерево чи підтримавши екологічну ініціативу», – наголошують екологи.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-11.jpg)
Висаджені дерева не лише прикрашають місто та збагачуть його киснем, а й залучає увагу громадськості до питань екології та збереження природи. Такі ініціативи, сприятимуть створенню здорового та екологічно безпечного місця для мешканців міста та його майбутніх поколінь.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-7.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chehiya_geparekpres_facebook__com_gepardexpres_4c79340c15e1fac27a10e6f21d99f67d_1200x675-768x432.jpg)
З’явиться додатковий міжнародний маршрут: з Чехії запустять поїзди до України
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/dx97gtbpz1m-768x432.jpg)
21 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/rysunok1.jpg)
Містика поряд: гайда до Таромського кар’єру
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/image-3-768x432.jpg)
Гречка стане дорожчою: невтішні прогнози зростання цін
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_10-24-02-768x512.jpg)