![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/default_environment_1.jpg)
Крок до чистого майбутнього: день навколишнього середовища
Занадто довго люди ставилися до своєї планети недбало й жорстоко. З метою пропагування обізнаності та спонукання до практичних дій на захист природи щороку 5 червня проводиться Всесвітній день навколишнього середовища – подія, встановлена ООН у 1973 році і яку відзначають мільйони людей у всьому світі. Про важливість цього дня та його значення для нашої планети – у наступному матеріалі.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot_5.jpg)
Без перебільшення можна вважати, що тільки-но Homo sapiens як вид живих істот з’явився на Землі, почалися зміни в навколишньому середовищі. Наслідки тисячолітньої діяльності людини ми спостерігаємо зараз.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot_4.jpg)
“Кам’янське, як і багато інших міст, стикається з численними екологічними проблемами. На навколишнє середовище впливають: промислові забруднення, нераціональне використання природних ресурсів, відходи,” – розповідає Володимир Кремінь, директор департаменту екології та природних ресурсів КМР.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot_1.jpg)
Екологічна обізнаність молоді є ключовим аспектом у боротьбі за чисте майбутнє. В нашому місті проводять різні семінари, тренінги та освітні заходи, щоб залучити молодь до екологічних ініціатив.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot_2.jpg)
“Ми прагнемо, щоб молоде покоління розуміло важливість збереження природи та активно долучалося до екологічних ініціатив. Спільними зусиллями ми можемо зробити багато для нашого міста,” – зазначає Ксенія Вовк, заступниця голови Молодіжної ради м. Кам’янське.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/screenshot_3.jpg)
Всесвітній день навколишнього середовища нагадує нам, що захист природи – це справа кожного. Кам’янське показує гарний приклад того, як спільними зусиллями можна досягти значних результатів. Важливо усвідомлювати, що кожна дія, навіть найменша, має значення. Сортування сміття, зменшення використання пластику, висадка дерев – все це кроки на шляху до чистішого та здоровішого майбутнього.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/20240718141150-6877-768x576.jpg)
Колишня резиденція януковича “Межигір’я” знову вікрилася і змінила статус
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)
Протягом цієї ночі на території Кам’янського було тихо
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/4_1594985619-e1594985703936-1280x640-1-768x384.jpg)
Кухонний девайс у допомогу: як приготувати варення зі смородини в мікрохвильовці
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)