• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Ліцей №16 відзначив Міжнародний день миру творчо та натхненно

    22 вересня у ліцеї №16 відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню миру. Учні активно долучилися до майстер-класу з розпису пряників під назвою "Кольори єдності" та створювали паперових голубів — символи миру, доброти та взаємопідтримки. Розписані пряники-голуби планують передати українським захисникам як знак вдячності та підтримки.

    "Мир починається з маленьких кроків. Сьогодні діти зробили свої кроки, створюючи символи миру й добра, які ми передамо нашим захисникам. Це наш спосіб сказати: “Ми поруч. Ми вдячні. Ми віримо у мир”. Коли діти з таким ентузіазмом творять символи миру, розумієш: майбутнє України у надійних руках. Саме з виховання цінностей доброти та єдності починається справжній мир", — зазначила директорка ліцею №16 та представниця ГО "Бджола" Віта Буй.

    Організатори заходу висловлюють вдячність Молодіжній раді міста та ГО "Бджола" за підтримку та допомогу в проведенні свята. Завдяки спільним зусиллям зустріч була теплою, яскравою та надихаючою. Разом ми створюємо атмосферу миру та підтримуємо тих, хто сьогодні захищає нашу країну.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram