![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/dity-golovna.jpg)
Метінвест подарував свято дітям захисників України – співробітників Каметсталі
Очікування новорічних чудес – улюблений час для дітвори, і навіть у складний воєнний період компанія знаходить можливість дарувати малечі радість. Для дітей співробітників Каметсталі, які стоять на захисті України у лавах ЗСУ, провели яскраві святкові заходи.
Днями понад 100 хлопчиків та дівчаток віком від п’яти до тринадцяти років відгукнулися на запрошення відвідати цікаві майстер-класи, де панувало неймовірне відчуття зимових свят, лунав сміх, вирувала творча робота.
Під вмілим та дотепним керівництвом активістів молодіжної організації Каметсталі і майстрів молодші дітлахи захоплено оздоблювали пряники, а старші зосереджено виготовляли різдвяні віночки. Юні аматори поринули у світ творчих фантазій, а потім із гордістю демонстрували свої ексклюзивні витвори і вже мріяли, як подарують їх своїм батькам, бабусям, друзям, а може, залишать собі на згадку про це чудове свято. А після завершення майстер-класів їхні веселі учасники отримали можливість побавитися в ігровій зоні.
Проте вірно говорять, що краще один раз побачити, аніж сім разів почути. Якими були емоції щастя дітлахів – дивіться у відеоролику.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1296741495-612x612-1.jpg)
Збережіть свої троянди надовго: трендові поради по догляду
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_07-34-38-768x512.jpg)
Над регіоном збили 4 ворожі шахеди
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452935602_18007571138540855_5819666780408967306_n-768x492.jpg)
Кам’янчан запрошують до міських парків на День Нептуна
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_07-34-11-768x512.jpg)
У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)