• UA
 • RU
 • Метінвест спрямує на соціально-економічний розвиток Кам’янського 50 млн грн

  Група Метінвест підписала Меморандум про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку з Кам’янською міською радою. Компанія спрямує на допомогу місту 50 млн грн.

  В межах угоди протягом 2024-2025 років громада отримає від Метінвесту 50 млн грн для реалізації соціально значущих проєктів у місті. Зокрема, кошти будуть спрямовані на співфінансування реконструкції трьох лікарень: № 9, швидкої медичної допомоги і центру первинної медико-санітарної допомоги № 3. Окрім того, в двох останніх за підтримки Метінвесту капітально відремонтують захисні споруди цивільного захисту, а в ліцеї № 22 побудують нове бомбосховище, яке відповідатиме сучасним нормам.

  – Сьогодні наші головні пріоритети – підтримка армії та допомога нашим співробітникам. Метінвест приділяє велику увагу розвитку міст, в яких розташовані підприємства компанії. Кам’янське – це сильне місто сильних людей, і наша місія – допомогти міській раді та містянам стати ще сильнішими, – підкреслив операційний директор Групи Метінвест Олександр Мироненко. – Угода стала ще однією сторінкою в книзі нашої міцної дружби і плідної співпраці з містом. Разом ми обов’язково вистоїмо та переможемо!

  Метінвест спрямує на соціально-економічний розвиток Кам’янського 50 млн грн

  На реалізацію шести соціально значущих проєктів у Кам’янському впродовж двох років Група Метінвест спрямує 50 млн грн.

  Кам’янський міський голова Андрій Білоусов щиро подякував за підтримку і допомогу Групі Метінвест і найбільшому у місті підприємству – металургійному комбінату Каметсталь:

  – Укладений меморандум – це чергова дуже важлива сторінка нашої дружби з компанією та Каметсталлю, завдяки якій життя нашої громади стане безпечнішим у цей важкий для країни час. Від містян та від себе особисто дякую соціально відповідальному великому бізнесу за опікування здоровʼям та безпекою мешканців.

  Метінвест спрямує на соціально-економічний розвиток Кам’янського 50 млн грн

  Група Метінвест та Каметсталь залишаються надійним партнером Кам’янського, надаючи системну та масштабну допомогу під час повномасштабної війни.

  – Наше металургійне підприємство, його стабільна робота – це опора для тисяч сімей містян, добробут і життя яких нерозривно пов’язані із Каметсталлю. Кам’янське стало новим домом і для багатьох металургів та коксохіміків з Маріуполя та усієї Донецької області, які зараз працюють пліч-о-пліч з камʼянчанами заради нашої спільної перемоги. Ми пишаємося нашим містом і прагнемо зробити його більш комфортним та безпечним, і саме це – головна ідея Меморандуму про плідну співпрацю між Групою Метінвест та громадою міста, – розповів генеральний директор Каметсталі Олександр Третьяков.

  Метінвест спрямує на соціально-економічний розвиток Кам’янського 50 млн грн

  У 2023 році надходження податків і зборів, які сплатив комбінат Каметсталь, склали майже 31% всіх доходів бюджету міста. Це дає можливість Кам’янському забезпечувати соціальну життєдіяльність громади та здійснювати своєчасне фінансування соціально захищених видатків.

  Нагадаємо, із початку війни медичні заклади Кам’янського отримали гуманітарну підтримку на суму понад 30 млн грн в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо життя», який Метінвест реалізує в координації з Фондом Ріната Ахметова. Також понад 11 тисяч пакунків допомоги передані місту для розподілу між незахищеними верствами населення та багатодітними родинами.

  Раніше, під час пандемії СOVID-19, Каметсталь допомогла Кам’янському подолати дефіцит медичного кисню для порятунку життів тяжко хворих пацієнтів. Понад три тонни кисню відповідної якості, який виробляє киснево-компресорний цех підприємства, були надані у міські лікарні.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  На території міста цієї ночі було тихо – без надзвичайних подій

  За інформацією начальника Дніпропетровської ОВА, над областю вночі підрозділи ПвК «Схід» знищили 3 шахеди. Їх...

  Приготуйте шоколадну пасту вдома: простий рецепт від шеф–кухара

  Всі обожнюють “Нутелу” або інші відомі шоколадно-горіхові пасти за їх неймовірний смак та універсальність уприготуванні...

  Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Борис Гагуа

  13 травня поблизу населеного пункту Макіївка на Луганщині внаслідок ворожого обстрілу загинув старший солдат Гагуа...

  21 травня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  21 травня в Україні день чаю. Віряни вшановують пам’ять рівноапостольного царя Костянтина. Іменини святкують Олена...

  22 травня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  22 травня в Україні День міських фермерів. Віряни вшановують пам’ять мученика Василіска. Іменини святкують Софія...