![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/merr.png)
Міський голова Андрій Білоусов звернувся до кам’янчан
25 березня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов опублікував відеозвернення до городян.
«Шановні кам’янчани! В нашій країні уже тридцять днів іде війна. Війна, яка показала всьому світу силу і велич українського народу, могутність і непереможність української армії. Я дякую кожному кам’янчанину, який зараз зі зброєю в руках боронить нашу країну і наше місто. Я дякую волонтерам, лікарям, працівникам ДСНС, правоохоронних органів, нашим вчителям, працівникам промислових підприємств, всім мешканцям, кожний з яких на своєму робочому місці робить все для того, щоб наблизити нас до перемоги. Я дякую вам за вашу підтримку, за те, що допомагаєте один одному. Україна обов’язково переможе. В місті порядок, ситуація стабільна. Всі підприємства житлово-комунального господарства та критичної інфраструктури працюють. Разом до перемоги!» – сказав Андрій Білоусов.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2222-768x449.webp)
Перші 7 раніше ув’язнених жінок приєдналися до лав ЗСУ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kak_naiti_povara-768x512.jpg)
25 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5af46dd18dde3f1ec130e-1-e1721800377784-768x375.jpg)
Окупанти знищили останню українську церкву у Криму
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/two-cups-coffee-couple-hands-love_3840x2160-768x432.jpg)
Кам’янчани, запрошуємо на каву: разом оберемо кав’ярню до смаку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-3-768x389.jpg)