![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/vivart14.jpg)
Молодь Кам’янського «прокачувала» українську мову
12 листопада представники творчого обєднання «VivArt» вирішили «прокачати» українську мову в рідному Кам’янському. Зібралися у затишній бібліотеці імені Тараса Шевченка та запросили в гості хлопців і дівчат із Молодіжної ради Кам’янського – разом написати диктант і поговорити про літературу рідного краю.
Зустріч вийшла гарячою та цікавою. Координаторка Марія Дружко пригадала, як починався мистецький проєкт «VivArt» у далекому 2005 році. А потім присутні написали диктант зі збірника письменників Придніпров’я «Січеславщина: на варті слова», який нещодавно вийшов друком у видавництві «Дружко».
Диктувала текст прозаїкиня Євгенія Яворська, що проводить курси української мови для дорослих, а підготуватися до диктанту допомогла викладачка зі стажем, науковиця і байкарка Олена Федіна. Гості виявилися вдячною аудиторією: уважно слухали і старанно писали. Ось так гуртом відзначили День української писемності.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/4_1594985619-e1594985703936-1280x640-1-768x384.jpg)
Кухонний девайс у допомогу: як приготувати варення зі смородини в мікрохвильовці
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452457536_877751384388286_4329830335238213417_n-768x513.jpg)
Неочікуваний пташиний візит до станції «Академік Вернадський»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/veterans-scaled-1-768x512.webp)
Як ветеранам адаптуватись до цивільного життя: спектр послуг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/rysunok1.jpg)
Містика поряд: гайда до Таромського кар’єру
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)