![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/nout.jpg)
Молодих кам’янчан запрошують на онлайн-курс із життєстійкості
Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах кризи». Учасники дізнаються, як управляти емоціями, діяти у стресових ситуаціях, надавати психологічну допомогу. А ще – як розвиватися і реалізовуватися навіть у складних ситуаціях. Навчання безкоштовне.
Як повідомили в обласній військовій адміністрації, онлайн-курс розробили для того, щоб молоді люди були підготовленими до різних стресових ситуацій в умовах війни.
Психологи, лікарі та волонтери розкажуть про прийоми самоконтролю – як управляти емоціями і діяти у кризових ситуаціях. Навчать надавати психологічну допомогу собі та іншим. «Прокачають» навички комунікації, роботи у команді, лідерства. Допоможуть позбутися переживань завдяки арт-терапії. А ще – навчать аналізувати власні цінності, бажання і відчувати мотивацію.
Усього висвітлюється 10 тем. Після проходження фінального тесту учасники отримають сертифікат.
Курс доступний на платформі «Prometheus». Реєстрація – за посиланням.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-3-768x389.jpg)
Заробітня плата 18 тисяч гривень: центр зайнятості представляє актуальні вакансії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-45-2-768x576.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 23 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452457536_877751384388286_4329830335238213417_n-768x513.jpg)
Неочікуваний пташиний візит до станції «Академік Вернадський»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)
Який день став найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень?
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/muzej-1-1-768x432.jpg)