![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/6661b0bb968e3917350662.jpg)
«Мрія» для дітей, вчителів та батьків: в Україні тестують новий застосунок
У 40 школах України запустили бета-тест застосунку «Мрія», покликаного стати важливим інструментом для трансформації всіх освітніх систем світу. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Під час тестування вчителі та педагоги випробують журнали, план дня, бібліотеку контенту, чати з батьками та учнями — усе це міститиметься в одному застосунку. Таким часом у вчителів буде менше часу на рутину й більше – на розвиток дітей.
«Батьки з «Мрією» знатимуть, що дітям подобається і вдається найкраще, а де треба підтримка й увага. Так глибше зрозуміють, як допомогти дітям реалізуватися в майбутньому.
Для дітей у Мрії буде акцент на особистому розвитку — бібліотека контенту про ІТ, штучний інтелект, цікавинки від професіоналів, документ Мрія ID, план дня та чати. Все, як у дорослих, тільки замість зустрічей — уроки й досягнення», — наголосив Михайло Федоров.
Що саме тестуватимуть у новому застосунку, розповіли в Міносвіти.
Учні: Мрію ID як цифровий освітній документ, інструмент моніторингу досягнень, план дня з дедлайнами виконання завдань, персоналізовану бібліотеку та захищені чати на базі Signal для спілкування з класом і вчителями.
Батьки: інтерактивні графіки успішності дитини, доступ до розкладу і домашніх завдань, добірку корисного контенту та безпечні чати на базі Signal із вчителями й іншими батьками.
Учителі: цифровий журнал, календарний план, домашні завдання, бібліотеку для самовдосконалення та безпечні чати на базі Signal для взаємодії з учнями і батьками.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/shutterstock_1099505297_2-768x510.jpg)
Як зробити популярну каву Бамбл самостійно в домашніх умовах
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/thumbs_b_c_bd866f429f24f2ce297b07862edbc73b-768x432.jpg)
Курага по-домашньому: готуємо без допомоги електроприладів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-46-768x746.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 24 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/62a2fe5237d8b.jpg.webp)
Ніжна ягідна випічка: класичний рецепт шарлотки з вишнями
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)