«Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

10 Липня, 2024 |

Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі. Дивіться з 11 по 17 липня:

Гостросюжетну комедію «Забери мене на Місяць»

Скарлетт Йоганссон і Ченнінґ Татум у гостросюжетній комедії, події якої розгортаються на тлі історичної посадки космічного корабля «Аполлон-11» на Місяць. Коли імідж NASA майже зазнав краху, талановита маркетологиня Келлі Джонс розпочинає безпрецедентну промокампанію, щоб виправити ситуацію. Цим вона неабияк ускладнює роботу над висадкою усій команді NASA. Проте коли Білий Дім вирішує, що місія є надто важливою, аби її провалити, Келлі доручають зняти фальшиве приземлення як запасний варіант. Безкомпромісна боротьба за першість розпочинається.

Розклад сеансів: 19:00

Нову частину анімаційного хіта «Нікчемний я – 4» у форматі 3D

Для Ґру та його дівчаток розпочинається новий етап життя, адже вони вітають нового члена сім’ї – Ґру молодшого, який точно знає, як насолити татові. Проте перед героями постає новий виклик у вигляді небезпечного супротивника, тож на родину чекає грандіозне протистояння, сповнене гумору та неймовірних пригод!

Розклад сеансів: 11:00, 16:00

Екшн, жахи «Судна нічка»

Група підлітків проникає вночі до супермаркету та під гаслом захисту природи починає влаштовувати справжній погром. Двоє нічних охоронців ловлять їх, але через нещасний випадок один із них гине. Другого ж засліплює лють через смерть друга, і він влаштовує справжню різанину. Систематично, витончено та вкрай жорстоко він усуває молодих людей. Єдиний шанс на порятунок – це дотягнути до ранку. Можливо, разом із світанком прийде і порятунок. Але побачить сонячне світло далеко не кожен.

Розклад сеансів: 13:30

Телефон каси Кіноконцертного залу «МИР»: (067) 360-11-04

«Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити