![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/auli1.jpg)
На «Аульському водоводі» провели заняття з першої допомоги
Кам’янське водопровідно-каналізаційне господарство КП ДОР «Аульський водовід» стало першим підприємством, на якому пройшли практичні заняття з надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.
Навчання відбулися 4 квітня в актовій залі підприємства. Працівники дізналися, як поводитися під час евакуації, що покласти в «тривожну валізу» та аптечку, як зупинити кровотечу, зробити штучне дихання, правильно врятувати з-під уламків, зафіксувати переломи тощо.
Викладачі клінічних дисциплін Кам’янського фахового медичного коледжу також ознайомили присутніх з алгоритмами дій при сортуванні постраждалих, різних ушкодженнях, травматичному шоці тощо, відпрацьовували практичні навички при базовій серцево-легеневій реанімації.
Вчасно надана перша допомога може врятувати життя людини! Бережіть себе та рідних!
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)
До ідеального шашлику: рецепт хрусткої маринованої цибулі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_15-00-05-768x512.jpg)
У Кам’янському запроваджено соціальну програму іповенції
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/fit_960_530_false_crop_1000_562_0_41_q90_1835401_fa2bee75dc86ee2b3dfb8920f-768x424.jpeg)
Помічниця на грядках: чим корисна харчова сода для саду й городу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/609c261bb1e86-768x512.jpg)
Скільки хлопчиків та дівчаток народилося у Кам’янському за минулий тиждень
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/veterans-scaled-1-768x512.webp)