• UA
  • RU
  • На Чернігівщині онук з дідусем провалилися під лід і загинули

    6 січня поблизу села Брусилів на річці Снов Чернігівської області 7-річний хлопчик з дідусем пішли на риболовлю Несподівано хлопчик побіг до річки, щоб покататися на льоді. Так як від’ємні температури тримались недовго, через тонкий лід дитина провалилася і почала тонути. Дідусь побіг рятувати онука, але, на жаль, обидва загинули.

    Увечері 7 січня було знайдено тіло 66-річного чоловіка, який намагався врятувати свого 7-річного онука. Пошуки тіла хлопчика досі тривають.

    "Пошуки ускладнюються тим, що хлопчик був одягнений у нейлонову водонепроникну куртку, і його віднесло течією", – кажуть у ДСНС Чернігівщини.

    Для обстеження річки та її околиць використовували 4 автомобілі та 3 човни. Експерти також використовували безпілотні літальні апарати для обстеження зарослих ділянок і місць, до яких неможливо було дістатися іншими способами.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити