![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/630_360_1537281349-2111.jpg)
На Дніпропетровщині більше 200 родин отримали пакунок малюка у 2024 році
«Пакунок малюка» – це коробка за наповненням всього найнеобхіднішого для малюка у перші місяці його життя. Починаючи з 2024 року на Дніпропетровщині таку допомогу отримали більше ніж 220 родин. Також півтисячі сімей обрали альтернативний варіант «бебі – боксу» – грошову компенсацію.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА. Наповнення такого пакунку налічує в собі понад 90 корисних найменувань:
- засоби гігієни,
- одяг різного розміру до року,
- підгузки,
- іграшки,
- ковдри,
- рушники.
З цього року його вирішили модернізувати і переглянути список речей. Зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають. Його замінили на більший, а за побажанням батьків додали найпопулярніші позиції – теплі речі, багаторазові вологостійкі пелюшки.
Такий бокс можна отримати безпосередньо у пологовому будинку або в управліннях соціального захисту населення. Також передбачена грошова компенсація, цього року її теж торкнулись певні зміни. Розмір компенсації збільшили на тисячу, тобто тепер вона становить 7 689 грн. Кошти можна витратити на необхідні товари і послуги.
Щоб отримати виплати варто звернутись до уповноваженого фахівця в громаді або ЦНАПу. Подати заяву можна й онлайн, на державному порталі Дія. Для цього потрібно зайти на вкладку єМалятко.
«Майже шість років діє державна ініціативна «пакунок малюка». Вона покликана підтримати новоспечених батьків. Забезпечити немовля у перші місяці усім необхідним», – розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/muzej-1-1-768x432.jpg)
Культурна афіша Кам’янського з 25 по 31 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)
Протягом цієї ночі на території Кам’янського було тихо
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-3-768x389.jpg)
Заробітня плата 18 тисяч гривень: центр зайнятості представляє актуальні вакансії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pershyj-dzvonyk-768x512.jpg)