На Дніпропетровщині більше 200 родин отримали пакунок малюка у 2024 році

06 Лютого, 2024

«Пакунок малюка» –  це коробка за наповненням всього найнеобхіднішого для малюка у перші місяці його життя. Починаючи з 2024 року на Дніпропетровщині таку допомогу отримали більше ніж 220 родин. Також півтисячі сімей обрали альтернативний варіант «бебі – боксу» –  грошову компенсацію.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА. Наповнення такого пакунку налічує в собі понад 90 корисних найменувань:

  • засоби гігієни,
  • одяг різного розміру до року,
  • підгузки,
  • іграшки,
  • ковдри,
  • рушники.

З цього року його вирішили модернізувати і переглянути список речей. Зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають. Його замінили на більший, а за побажанням батьків додали найпопулярніші позиції – теплі речі, багаторазові вологостійкі пелюшки.

Такий бокс можна отримати безпосередньо у пологовому будинку або в управліннях соціального захисту населення. Також передбачена грошова компенсація, цього року її теж торкнулись певні зміни. Розмір компенсації збільшили на тисячу, тобто тепер вона становить 7 689 грн. Кошти можна витратити на необхідні товари і послуги.

Щоб отримати виплати варто звернутись до уповноваженого фахівця в громаді або ЦНАПу. Подати заяву можна й онлайн, на державному порталі Дія. Для цього потрібно зайти на вкладку єМалятко.

«Майже шість років діє державна ініціативна «пакунок малюка». Вона покликана підтримати новоспечених батьків. Забезпечити немовля у перші місяці усім необхідним», – розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Зміняться розміри страхових виплат: що треба знати автовласникам

Незабаром у Верховній Раді очікується ухвалення законопроєкту №8300 про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), який наближає вітчизняне...

У Кам’янському відкрилася авторська виставка талановитої художниці

Святковими новорічними фарбами засяяла бібліотека Соцміста, коли в її стінах відкрилася авторська виставка робіт талановитої...

Вища освіта «по–новому»: як ймовірно зміниться фінансування

Уряд погодив новий законопроект про пропозиції зміни у фінансуванні вищої освіти. Як повідомляє МОН, метою...

Мешканець Дніпропетровщини встановив рекорд перебування у холодній воді

6 січня мешканець Дніпропетровщини встановив національний рекорд України у досить екстремальній номінації – «Найдовший час перебування...

Квантифероновий тест виявив туберкульоз: понад тисячу тестувань проведено в Україні у 2023 році

У 2023 році в Україні проведено 1 006 безоплатних тестів на туберкульоз за допомогою квантиферонового...